Ürünler

ÜRETİM TESİSLERİ

Mikrosan Üretim Tesisleri

OS-1

Merkez Bina
Mikrosan Üretim Tesisleri

OS-2

Vida-Kovan Üretimi
Isıl İşlem
Polimer Lab
Mikrosan Üretim Tesisleri

İZMİT

İzmit Tesisi
Mikrosan Üretim Tesisleri

HASKÖY

Gebze Hasköy Tesisi

KURUMSAL

Firma Profili

1978 senesinde, Naci Sönmez tarafından temelleri atılan Mikrosan, makine imalatının sınırlı imkanlara sahip olduğu bir dönemde,küçük bir atölyede üretiminebaşlamıştır. Bugün dört ayrı lokasyonda, 35 bin metre kare kapalı alanda, 135 çalışanıyla makine üretmeyeartan heyecanla devam eden Mikrosan, kurulduğu ilk günden itibaren yalnızca ekstruder hatları üretir ve üretiminin tamamını kendi imalat sahasında gerçekleştiren konseptiyle ülkemizin ve Avrupanın en büyük ekstruder hatları üreticisi konumundadır.
Geçen yıllar boyunca ülkemizdeki profil ve boru üreticilerinin ihtiyaçlarına etkili çözümler üretereksektöre öncülük eden ve bu alanda dışa bağımlılığın önüne geçen Mikrosan, yerli makine ve ekipman üreticilerine de öncülük etmiş ve bu sahadaki sanayi gelişimine önemli katkılar sağlamıştır.Yurt içinde elde edilen başarılı sonuçların yanısıra, global pazardaki taleplere verilen hızlı ve etkili çözümler, Mikrosan uluslararası arenada kalitesini ispat etmiştir.

devamı için tıklayınız >>

    Mikrosan

AR-GE

Kalite Politikası
Projelerimiz
Yedek Parça Garantisi
Mühendislik Çalışmaları
Teknik Servis Hizmetlerimiz
Polimer Laboratuvarı

İLETİŞİM

Bize Mesaj Gönderin

Konum Bilgisi

Gebze Plastikçiler Sanayi Bölgesi 6.Cadde 62. Sokak No:4 Gebze Kocaeli / Turkey +90 262 751 06 05 +90 262 751 20 02 info@mikrosanmak.com